noclegtatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegtatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy ilustracje z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć nam swoje fotografie, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!