noclegtatry.pl

Pod tym adresem internetowym (noclegtatry.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich uwag. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!